Koncerty

02.12 – Toruń, Od Nowa
04.12 – Poznań, Concordia Design, AELITA
08.12 – Radom, Elektrownia, AELITA
11.12 – Chełm, Chełmski Dom Kultury


ARCHIWUM KONCERTÓW:
13.08 – Olsztyn, Green Festival
31.08 – Łódź, LDZ, Fabryka Sztuki
01.09 – Kraków, dziedziniec Szarej Kamienicy (Rynek Główny)
02.09 – Katowice, Kawiarnia Kafej
03.09 – Warszawa, Ogród Saski
09.09 – Bielsko-Biała, Klub Miasto
16.09 – Jelenia Góra, Teatr Odnaleziony
30.10 – Warszawa, Bardzo Bardzo
19.06 – Bukowiec, Święto Muzyki
23.06 – Gniezno, Teatr Fredry
02.07 – Augustów, Amfiteatr (Aelita)
15.07 – Katowice, Kontenery Kultury
5.06 – Opole, Festiwal
22.04 – Berlin, Roadrunners Paradise Club
17.04 – Lubin, CK Muza
1.04 – Oława, Ośr. Kultury
13.03 – Szamotuły, Kino Halszka
12.03 – Wrocław, Stary Klasztor
14.02 – Warszawa, Cafe Kulturalna
26.11 – Połajewo
27.11 – Oborniki Wlkp (Aelita)
13.12 – Lublin, Centrum Kultury
12.11 – Gdańsk, Stary maneż
13.11 – Słupsk, Domówka
19.11 – Białystok, Zmiana klimatu
9.10 – DĄBROWA GÓRNICZA, Pałac Kultury Zagłębia
17.09SZCZECIN, Szczecin Open
1.08 – WROCŁAW, Nowe Horyzonty
8.07 – KOŁOBRZEG, Port Literacki
1-2.07GDYNIA, Opener, Cokolwiek się zdarzy…
13.06 – ELBLĄG, Letnie Ogrody Polityki
20.06 – KRAKÓW, Wianki
26.06 – CZELADŹ
27.06WARSZAWA, Błonia Stadionu Narodowego
28.06 – OSTRÓWEK
23.05SZCZECIN, Filharmonia Szczecińska

25.04 – ŁÓDŹ, STEREO KROGS
26.04 – WROCŁAW, STARY KLASZTOR
12.03 – POZNAŃ, TEATR POLSKI
09.01LESZNO, KINO TEATR
10.01GNIEZNO, MŁYN
11.01 – ŻNIN, SALA WIDOWISKOWA ŻDK


2014:

11.10 – ŁÓDŹ, SCENOGRAFIA
12.10 – TORUŃ, LIZARD KING
25.10SZCZECIN, ARENA, Festiwal Młodych Talentów
13.11WARSZAWA, STODOŁA
27.11 – KRAKÓW, KLUB ŻACZEK
29.11WARSZAWA, TERGI CO JEST GRANE
30.11WEJHEROWO, Wejherowskie Centrum Kultury
5.09 POZNAŃ, CK ZAMEK
8.08 OPOLE, LETNIA SCENA NCPP
29.07 ŁÓDŹ, DOMJAM
26.07 CHORZÓW, MĘSKIE GRANIE

1.06 WYSPA SOBIESZEWSKA, GDAŃSK – STREETWAVES
6.06 WARSZAWA, LO im. A. Fredry – FESTIWAL FOKA
7.06 WARSZAWA, KRÓLIKARNIA – PIKNIK CO JEST GRANE
22.06 PSZCZYNAFESTIWAL TEATRALNA MASZYNA
27.06 RZESZÓW – EUROPEJSKI STADION KULTURY
29.06 CAŁA POLSKA – TRÓJKA, Studio im. A. Osieckiej
3.07 GDYNIA – OPEN’ER FESTIVAL
20.07 GDAŃSK – GDAŃSK DŹWIGA MUZĘ

7.05LUBLIN, TEATR STARY
26.04 – Stara Fabryka Drutu
12.04 – PŁOCK, POKiS
10.04 – BIAŁYSTOK, ZMIANA KLIMATU
3.04WARSZAWA, OCH-TEATR
30.03 – KRAKÓW, FORTY KLEPARZ
29.03 – WROCŁAW, ŁYKEND

2012:
22.09 ŁÓDŹ, ms CAFE/MUZEUM SZTUKI
25.09 WARSZAWA, DEKADA
13.10 WROCŁAW, Święto Niemego Kina

2011:
11.11 Gliwice, Stara Fabyrka Drutu
12.11 Warszawa, Klub Teatr
4.11 Warszawa, Hydrozagadka – ostatni koncert przed półroczną przerwą
1.10 Białystok, Fama
6.10 Warszawa, Fotoplastikon (specjalny koncert akustyczny)
8.10 Piotrków Trybunalski, Skyy Pub, PiotrkOFF Art Festival
9.10 Poznan, Fabrika
17.10 Warszawa, Palladium, wraz z Anną Calvi
3.09 Płock, Pożegnanie Lata – Cover Festival
11.09 Katowice, pl Sejmu Śląskiego
16.09 Sopot, Sfinks
17.09 Koszalin, Kino Kryterium, Festiwal Młodzi i Film
26.08 Bukowina Tatrzańska, Schronisko Głodówka
27.08 Tarnów, Dworzec Mościce
11.06 Częstochowa, Frytka Off
17.06 Gdynia, Festiwal Literacki, Skwer Kościuszki
26.06 Choroszcz, Dni Miasta
30.06 Gdynia, Open’er Festival
19-21.05 Liverpool Sound City Festival
6.05 Bruksela, Place Flagey (Pustki vs Aelita)
5.05 Katowice, Klub Straszny Dwór
26.04 Warszawa, Hard Rock Cafe
16.04 Warszawa, Sala im. Stefana Dembego w Bibliotece Narodowej (9. Święto Niemego Kina)
10.04 Mogilno, Magazyn Zbożowy
9.04 Gniezno, Klub Młyn
8.04 Bydgoszcz, Klub Mózg
2.04 Kraków, Klub Studio (jako gość specjalny zespołu Strachy na Lachy)
31.03 Sopot, Klub Papryka
26.03 Łódź, Klub Dekompresja (jako gość specjalny zespołu Strachów na Lachy)
18.03 Austin (SXSW), Malaia
12.03 Toronto (Canadian Music Festival), Czehoski
9.03 Toronto (Canadian Music Festival), Neutral Lounge
17-20.02 Warszawa, Teatr Rozmaitości (spektakl “Cokolwiek się zdarzy kocham cię”)
12.02 Nadarzyn, NOK
27.01 Warszawa, Klub Hydrozagadka, godz. 21.30


2010:

21.11 Gdynia, Ucho
20.11 Tczew, ACK Zebra, godz. 20.00
19.11 Toruń, NRD
18.11 Słubice, TransVocale 2010, Aula Collegium Polonicum, godz. 22.00
17.11 Poznań, Meskalina
16.11 Kalisz, Pod Muzami
14.11 Katowice, Ars Cameralis, Rialto, Aelita
8.11 Chorzów, MDK Batory, godz. 19.00
7.11 Wrocław, Przestrzeń Muzyczna “Puzzle”, godz. 20.30
6.11 Kraków, Rotunda, godz. 20.00
5.11 Warszawa, Fabryka Trzciny, godz. 20
30.10 Wsola, Muzeum Gombrowicza, godz. 19.30
25.09 Warszawa, Palladium, Showcase, godz. 20.00
18.09 Lądek Zdrój, Festiwal Filmów Górskich
17.09 Bielsko – Biała, Rude Boy
28.08 Gogołów, Festiwal Gogołowskie Drzewoludy
20.08 Zakopane, Dworzec Tatrzański, ul. Krupówki 12
19.08 Nowy Targ, Rynek miejski
7.08 Katowice, OFF Festival
16.07 Jarocin, Jarocin Festival
15.07 Ostrzeszów, Baszta
13.06 Olkusz Dni Olkusza
12.06 Ostrowiec Świętokrzyski, Festiwal Gombrowiczowski
11.06 Warszawa, Skwer Hoovera
30.05 Warszawa, Komuna Otwock
29.05 Gliwice, Festiwal Halogen, Fabryka Drutu
28.05 Wolbrom, Festiwal Młody Wolbrom
27.05 Lublin, Festiwal Miasto Poezji
22.05 Łódź, Wytwórnia, cykl: Nieme Kino (specjalnie przygotowana muz. na żywo do filmu “Kult ciała” – premiera!)
21.05 Warszawa Juwenalia UW, Agrykola
20.05 Toruń, Majowy Buum Poetycki, OdNowa
19.05 Liverpool Sound City, Hannah’s Bar 1st Floor
15.05 Praga (Czechy), Roxy
8.05 Kraków, Juwenalia, scena pod Żaczkiem
25.03 Wrocław, Impart, PPA
24.03 Toruń, OdNowa
17-21.03 SXSW, Austin, Texas, USA
4.03 Rzeszów, Live Music Club
25.02 Gdańsk, Teatr Wybrzeże
23.02 Alwernia, Najmniejszy Koncert Świata
18,19,20,21.02 Warszawa, TR/PL Teatr Rozmaitości, spektakle „Cokolwiek się zdarzy, kocham cię”
13.02 Polskie Radio Euro – Studio im. Lutosławskiego (Warszawa, transmisja na antenie)
30.01 Częstochowa, Teatr From Poland
29.01 Tarnów, Tarnowskie Centrum Kultury
28.01 Katowice, Cogitatur
24.01 Szczecin, Hormon
23.01 Gorzów Wlkp, Magnat
22.01 Poznań, Eskulap
21.01 Łódź, Łódź Kaliska
20.01 Wrocław, Impart
19.01 Rybnik, Klub Kulturalny
18.01 Kraków, Żaczek
16.01 Warszawa, Agora, ul. Czerska 8/10


2009:

20.12 Toruń, Piwnica pod Aniołem
19.12 Toruń, OdNowa – koncert Pamięci Grzegorza Ciechowskiego
11.12 Warszawa, Fabryka Trzciny, Festiwal Wujek
9.12 Warszawa, Hybrydy – koncert promocyjny płyty “Kalambury”
6.12 Gdańsk, Kwadratowa
3.12 Wyszków, WOSiR
11.11 Warszawa, 19h30, namiot przy pl. Zamkowym
3.10 Zamość
8.08 Off-Festival, Mysłowice
25.07 Muzeum Powstania Warszawskiego, Warszawa
11.07 Slot Art Festival, Lubiąż k. Wrocławia
26.06 Poznań, Festiwal Malta, Galeria Miejska Arsenał
20.06 Warszawa, Piknik Kulturalny, Królikarnia, godz. 17.45
13.06 Gdynia, Ucho
12.06 Kołobrzeg, Regionalne Centrum Kultury, ul. Solna 1
5.06 Sosnowiec, scena w Parku Sieleckim
23.05 Poznań, festiwal Rafineria
22.05 Łódź, Pustki vs Aelita (Kino Charlie)
21.05 Bydgoszcz, klub Mózg
16.05 Gliwice, Teren Dawnej Fabryki Drutu
15.05 Kalety, Galeria Stahlhammer
10.05 Kraków
2.05 Konin
20.04 Fryderyki
17.04 Płock
5.04 Roxy Fm, godz. 20, koncert w audycji “Przesłuchanie”
4.04 Żory
13.03 Wołów, WOK
12.03 Oleśnica, OOK
8.03 Wrocław, Wytwórnia filmów fabularnych (jako gość Myslovitz)
7.03 Warszawa, Cafe Kulturalna
6.03 Łodź, Dekompresja (jako gość Myslovitz)
27.02 Warszawa, Palladium (jako gość Myslovitz)
20.02 Białystok, Metro
6.02 Mysłowice, MCK
29.01 Łódź, Łodź Kaliska
24.01 Warszawa, CBA, Miazgi 2008
11.01 WOŚP, Nasielsk, 15:30
11.01 Studio Trójki im. Agnieszki Osieckiej
“Wyspiański wyzwala”, transmisja na antenie PR3 godz. 20
9.01 Studio Trójki im. Agnieszki Osieckiej
“Offensywa DeLuxe”, transmisja na antenie PR3 godz. 20
2,3,4,6.01 Warszawa, TR/PL Teatr Rozmaitości
godz. 19.00 spektakle „Cokolwiek się zdarzy kocham cię”


2008:

18.12 Warszawa, Radio Luxembourg
ul. Górczewska 67
2.12 Warszawa, Palladium, Showcase
15.11 Hades, Lublin godz. 20:00
14.11 Pani K, Sanok godz. 20:00
13.11 Cogitatur, Katowice godz. 20:00
8.11 Magnat, Gorzów Wielkopolski godz. 20:00
7.11 Zamek, Książąt Pomorskich Szczecin godz. 20:00
6.11 Kawon, Zielona Góra godz. 20:00
31.10 Aelita, MDK – Elblag godz. 20:00

19.10 Wrocław, Bezsenność
18.10 Warszawa, Trójka, studio im. Agnieszki Osieckiej
17.10 Gomunice, Bogart
16.10 Kraków, Zaczek, Festiwal Niepokorni

17.05.08 Warszawa, Juwenalia, godz. 19.00, Duży Dziedziniec UW

4.05.08 Kraków >>>> Cracow Screen Festival
17.04.08 Tczew >>>> Centrum Kultury i Sztuki, godz. 19.00 Pustki vs Aelita
16.04.08 Sopot >>>> Papryka, godz. 21.00
3-6.04.08 Warszawa >>>> TR/PL Teatr Rozmaitości, godz. 19.00 spektakle “Cokolwiek się zdarzy…”
29.03.08 Warszawa >>>> Studio Lutosławskiego, koncert transmitowany przez Radio Bis
9.03.08 Częstochowa >>>> Teatr From Poland, 19.00, 10 zł
8.03.08 Wrocław >>>> Firlej, godz. 20, bilety 15 zł
7.03.08 LESZNO >>>> Centrum Kultury i Sztuki, bilety 15-20 zł, www.ckisleszno.pl

16.02.08 GNIEZNO >>>> Klub “MŁYN”, bilety 10 zł, www.mlyn.gniezno.pl
15.02.08 KROTOSZYN >>>> Krotoszyński Ośrodek Kultury, Klub “Rozchulantyna”, bilety 10 zł, www.kok.krotoszyn.pl
14.02.08 ŁÓDŹ >>>> Klub “Łódź Kaliska”, bilety 15 zł w przedsprzedaży, 20 w dniu koncertu, www.klub.lodzkaliska.pl

14.12.07 Warszawa >>>> Hydrozagadka
02.12.07 Kraków >>>> Teatr Łaźnia Nowa, Wyspiański Underground
01.12.07 Kraków >>>> B-side, godz. 20.00, bilety 15 zł
30.11.07 Katowice >>>> Zero Instytut, ul. Gliwicka 20, godz. 20, bilety 10 zł
14.10.07 Skierniewice >>>> MCK, godz. 19.00, bilety 10 zł
26.10.07 Łomża >>>> MDK, Ul.Wojska Polskiego 3, godz. 20.00

30.09.07 Toruń >>>> Pod Aniołem, godz. 20.00 bilety 12 zł
29.09.07 Bydgoszcz >>>> Mózg, godz. 21.00, bilety 12 zł
28.09.07 Gdynia >>>> Ucho, godz. 20.00, bilety 15 zł w przedsprzedaży, 17 zł w dniu koncertu
20.09.07 Gdynia >>>> Pustki vs Aelita, XXXII Festiwal Polskich Filmów Fabularnych, Silver Screen, Gdynia, godz. 23.00
07.09.07 Warszawa >>>> Fabryka Trzciny, godz. 21.00

22.06.07 Mogilno >>>> Festiwal Muzyka Pozaradiowa, Magazyn GS
16.06.07 Bukowno >>>> Stadion MOSiR, godz. 20.15, wstęp wolny
12.06.07 Warszawa >>>> Hard Rock Cafe, godz. 21.30, bilety 25zł w przedsprzedaży, 30 zł w dniu koncertu
10.06.07 Mińsk Mazowiecki >>>> Pub Dujer ul. Kolejowa 1, godz. 20.oo, bielty 10 zł
4-6.05.07 Warszawa >>>> TR/PL Teatr Rozmaitości, godz. 19.00 “Cokolwiek się zdarzy…”
27.04.07 Wrocław >>>> Pustki vs. Aelita,godz. 21.00, Festiwal Prix Visionica namiot festiwalowy na Rynku. Wstęp wolny
13–15.04 Wrocław >>>> Port Wrocław 2007,Centrum Sztuki Impart, ul. Mazowiecka 17

23.03.07 Legnica >>>> Legnickie Centrum Kultury
24.03.07 Opole >>>> MOK, godz. 20.00, Pustki vs Aelita, bilety: 12/17 zł
8-11.03.07 Warszawa >>>> TR/PL Teatr Rozmaitości “Cokolwiek się zdarzy…”
22.02.07 Poznań >>>> Eskulap, godz. 20.00
19.02.07 Wrocław >>>> Teatr Polski, Scena Kameralna, ul. Świdnicka 28, godz. 19.00, bilety 10 zł
10.02.07 Katowice >>>> Kinoteatr Rialto, godz. 20.00
03.02.07 Łowicz >>>> ŁOK
02.02.07 Gorzów Wilekopolski >>>> Miejski DOm Kultury
01.02.07 Zielona Góra >>>> klub Kawon
14.01.07 Trzcianka >>>> WOŚP
13.01.07 Tczew >>>> klub Tromba

12.01.07 Gdynia >>>> Ucho, ul. Św. Piota 2, godz. 20.00, bilety: 19, 23 zł
16.12.06 Częstochowa >>>> Utopia, ul. Jasnogórska 13, bilety 10 zł
7-10.12.06 Warszawa >>>> TR/PL Teatr Rozmaitości “Cokolwiek się zdarzy…”
26.11.06 Łódź >>>> Demode, ul. Wolczanska 83 www.demode.pl
25.11.06 Stalowa Wola >>>> Miejski Dom Kultury, ul. 1 Sierpnia 9, www.gorock.stalowka.net
24.11.06 Rzeszów >>>> Studio Koncertowe Polskiego Radia Rzeszów
19.11.06 Warszawa, Hybrydy, godz. 19.00, wejście od 18.30, bilety 10 zł w przedsprzedaży, 15 zł w dniu koncertu

14.10.06 Rybnik>>> koncert „Zalew Kultury”, Fundacja Elektrowni, godz.18.00, http://www.fundacja.rybnik.pl, tel. (32) 739 18 98
13.10.06 Lublin >>>> Centrum Kultury, ul. Peowiaków 12, koncert godz. 19.00, bilety 15zł, http://ck.lublin.pl, tel. (81) 536 03 15/ 28
06.10.06 Wrocław >>>> BWA Awangarda, koncert + pokaz filmu “Próba sił”
05.10.06 Toruń >>>> Od Nowa, ul. Gagarina 37a, godz. 20.00, bilety 10, 13zł, http://www.odnowa.uni.torun.pl, tel. (056) 611 45 93
03.10.06 Bytom >>>> Kronika, Rynek 26, Meeting Room, godz. 18.00, wstęp wolny, premiera “Próby sił”, tel. 32 2818133, www.kronika.org.pl
30.09.06 Lwów >>>> Ukraina, Festival Flugery, 750 lecie Lwowa
10.09.06 Dzierżoniów >>>> IV Sowiogórski Festiwal Techniki, Rynek, godz. 19.00
09.09.06 Wrocław >>>> Last Minute Summer Fest, Wyspa Piaskowa, godz. 16.50, bilety: 15, 20 zł/ 1 dzień, karnety: 20, 25 zł/ 2 dni

26.08.06 Warszawa >>>> Park Sowińskiego
19.08.06 Mysłowice >>>> Off-festival, www.off-festival.pl
14.07.06 Węgorzewo >>>> 13. Festiwal Rockowy Union Of Rock, www.rock.wegorzewo.pl
08.07.06 Gdynia >>>> Heineken Open’er Festival 2006, www.opener.pl
25.06.06 Trójka >>>> godz. 20.00 transmisja na całą Polskę
23.06.06 Radom >>>> Plener Radia Bis, scena przy fontannach, ul.Żeromskiego
12.06.06 Hamburg (Niemcy) >>>> Festiwal Altonale
11.06.06 Poznań >>>> Kukabara, ul. Piekary 12a, godz. 20.00, bilety 12 zł, tel. (0-61) 665 86 97, www.kukabara.pl
10.06.06 Gomunice >>>> Bogart, ul. Fabryczna 13, godz. 20.00, bilety 10 zł, www.club-bogart.com
09.06.06 Bytom >>>> Rynek, Święto Bytomia, godz. 21.30
04.06.06 Kalety >>>> ul. 1 Maja 6, Dni Kalet, godz. 20.00
03.06.06 Częstochowa >>>> Festiwal Noc Kulturalna, Filharmonia, ul. Wilsona 16, Pustki vs Aelita, godz. 1.00, www.nockulturalna.org

28.04.06 Greifswald (Niemcy) >>>> IKUWO, Pustki vs. Aelita
23.04.06 Wrocław >>>> Bezsennosć
19.04.06 Warszawa >>>> CDQ
07.04.06 Berlin (Niemcy) >>>> HAU
01.04.06 Łódz >>>> Klub LUKA
08.03.06 Norwich (Anglia) >>>> Norwich Gallery
2-5.03.06 Warszawa >>>> TR/PL Teatr Rozmaitości “Cokolwiek się zdarzy…”
24.02.06 Tarnów >>>> Tarnowskie Centrum Kultury
12.02.06 Warszawa >>>> DK Włochy Pustki vs Aelita
12-15.01.06 Warszawa >>>> TR/PL Teatr Rozmaitości “Cokolwiek się zdarzy…”
11.12.05 Warszawa >>>> Wetlina – Pustki vs Aelita
30.11-4.12.05 Warszawa >>>> TR/PL Teatr Rozmaitości “Cokolwiek się zdarzy…”

13.11.05 Wrocław >>>> Niebo
12.11.05 Kluczbork >>>> Jazz Pub
30.10.05 Warszawa >>>> MCKiS – Festiwal Felliniada – Pustki vs Aelita
25.10.05 Warszawa >>>> PREMIERA SPEKTAKLU “Cokolwiek się zdarzy kocham cię” w TR/PL Teatr Rozmaitości
24.10.05 Kraków >>>> Rotunda – Festiwal Etiuda – Pustki vs Aelita
23.10.05 Rybnik >>>> DK Boguszowice – Pustki vs Aelita
11.10.05 Toruń >>>> Od Nowa – Pustki vs Aelita
08.10.05 Warszawa >>>> Galeria Raster

27.09.05 Warszawa >>>> Stodoła – Pustki/Le Punk
15.09.05 Bytom >>>> Elektropopklub – Pustki vs Aelita
09.09.05 Warszawa >>>> Pruderia
17.07.05 Warszawa >>>> Kino Lab – Pustki vs Aelita
05.06.05 Warszawa >>>> Proxima
22.05.05 Poznań >>>> Festiwal Malta
13.05.05 Białystok >>>> Kino Forum – Pustki vs Aelita
29.04.05 Gdynia >>>> Desdemona – Pustki vs Aelita
28.04.05 Sopot >>>> Mandarynka
23.04.05 Warszawa >>>> Kino Lab – Pustki vs Aelita
22.04.05 Piaseczno >>>> Piaseczyński Ośrodek Kultury

01.04.05 Rostock >>>> Mau Club, Niemcy
12.03.05 Łódź >>>> Stereokrogs
11.03.05 Wrocław >>>> OPT – Pustki vs Aelita
10.03.05 Wrocław >>>> Firlej
03.02.05 Warszawa >>>> Wetlina

16.12.04 Warszawa >>>> Stodoła (przed Voo Voo)
10.12.04 Francja >>>> Bourges en Bresse – La Tannerie
04.11.04 Kołobrzeg >>>> Latarnia
03.11.04 Koszalin >>>> Kreślarnia
02.12.04 Toruń >>>> Jazzgod

27.11.04 Bytom >>>> Fantom
26.11.04 Gliwice >>>> Metro
25.11.04 Rzeszów >>>> Radio Rzeszów
19.11.04 Olecko >>>> OCK
18.11.04 Olsztyn >>>> Boomtown

28.10.04 Wrocław >>>> OPT
27.10.04 Opole >>>> Radio Opole
21.10.04 Warszawa >>>> CDQ
16.10.04 Gdańsk >>>> Mechanik
15.10.04 Szubin >>>> DK
14.10.04 Mazowsze >>>> Radio Dla Ciebie
06.10.04 Poznań >>>> W Starym Kinie

17.09.04 Dunkierka, Francja >>>> Festiwal “God Save The Kranes”
16.09.04 Lille, Francja >>>> Park’inn Pub
12.09.04 Ustka >>>> DK
11.09.04 Kołobrzeg >>>> Latarnia
10.09.04 Szczecin >>>> Radio Szczecin
09.09.04 Koszalin >>>> Radio Koszalin

14.08.04 Warszawa >>>> Mały Dziedziniec UW
15.08.04 Jarocin >>>> Amfiteatr, Zero Pop Festiwal
04.06.04 Rzeszów >>>> Underground
05.06.04 Radom >>>> Katakumby
06.06.04 Białystok >>>> Sala Polskiego Radia Białystok
17.06.04 Toruń >>>> Od nowa
18.06.04 Bydgoszcz >>>> Radio Pik
20.06.04 Gdynia >>>> Ucho
23.06.04 Kraków >>>> Rotunda (koncert przed No Means No)
24.06.04 Poznań >>>> Zamek (koncert przed No Means No)
15.05.04 Warszawa >>>> Diuna
13.03.04 Warszawa >>>> Jazzgot
27.03.04 Białystok >>>> BOK

29.11.03 Gdańsk >>>> Żak, Festiwal Wolne Miasto Gdańsk
15.07.03 Poznań >>>> CK Zamek
25.07.03 Augustów >>>> Amfiteatr
29.05.03 Warszawa >>>> Dramatyczny Jazzgot
23.05.03 Łowicz >>>> Muszla Koncertowa
11.05.03 Płock >>>> Amfiteatr (Juwenalia)
03.04.03 Wrocław >>>> OPT (+Laub)
02.04.03 Poznań >>>> Blue Note
21.03.03 Łowicz >>>> Dziupla
02.03.03 Katowice >>>> Euforial Art Cafe
28.02.03 Częstochowa >>>> Utopia
23.02.03 Toruń >>>> Pod Aniołem
22.02.03 Bydgoszcz >>>> Wiatraczek
16.02.03 Otwock >>>> Smok